Jednoduchý domácí i profesní úklid

Tento mop je určen pro běžný úklid domácností a menších provozů. Je to oboustranně návlekový mop, kdy je nutno máchat a ždímat návlek ručně. Umožňuje vytírat bez máchání v kyblíku, pouze do něj napouštíme vodu z vodovodního kohoutku. Zjednodušuje ve všech směrech úklid v domácnostech. Malé vozíky lze využít i pro úklid větších domácností, kde se využívá upevnění návleku na úchytku a tím umožníme bezdotykové máchání návleku.

Do provozu zařazujeme tento mop  společně s různými druhy úklidových vozíků, které umožňují bezdotykové máchání a ždímání podlahových návleků. Zajišťuje kvalitní úklid a úsporu času spojeného s úklidem. Umožňují použití použití desinfekce v naředěné formě.

Podlahové mopy nabízíme ve třech provedeních:

Dlouhé vlákno - podušky jsou v provedení bez středu nebo se středem. Návleky dodáváme i na starší typy našich úchytek.

Krátké vlákno - provedení bez středu

Za sucha na prach - univerzální na starší i nový typ úchytky.

Návlekový mop


 
 
 
 
 

Podlahový návlek dlouhé vlákno

Podlahový mop je určen pro podlahovou krytinu dlažba-lino při plném namočení,případně velkých prosklených ploch. Pokud využijete středového namočení (zvlhčení) je možno použít na plovoucí podl.a parkety. Na tyto podlahy nesmí být poduška namočená, ale pouze navlhčená!


 
 
 
 
 

Podlahový návlek krátké vlákno

Podlahový mop je určen pro podlahovou krytinu dlažba-lino při plném namočení, silně vyždímaná je určena na dřevěné či plovoucí podlahy a parkety. Na tyto podlahy nesmí být poduška namočená, ale pouze navlhčená!


 
 

Podlahový návlek na prach

Podlahový mop je určen pro všechny druhy podlahových krytin jako jsou dlažba, lino, plovoucí podlahy a parkety. Poduška se používá na sucho. Lze využít na ometání pavučin ze stropů, koutů atd.